اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران در سال 97 برگزار شد
۱۷:۱۹ ، ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران سال 97 در سالن خلیج فارس پژوهشکده نیرو و در روزهای 25 و 26 بهمن برگزار شد. طبق اعلام برگزار کننده گان، جشنواره امسال با تغییراتی همچون دسته بندی وبسایت ها و اپلیکیشن ها همراه بود و تقدیرشده گان در دو بخش منتخب داوران و منتخب مردمی معرفی شده و مفتخر به دریافت تندیس جشنواره شدند.

در جشنواره امسال دکتر سورنا ستاری و معاونت علمی رییس جمهور و محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مهمانان ویژه مراسم بودند و سخنرانی مختصری نیز ایراد کردند.
در مراسم اختتامیه بجز معرفی و تقدیر از برندگان، بخش های جنبی شامل نمایشگاه شرکت ها و استارتاپ ها، نمایشگاه کاریکاتور و پنل ها و نشست های تخصصی نیز در نظر گرفته شده بود که برخی از این نشست ها مفید و تخصصی نیز بود. البته در برخی پنل ها سخنرانان بیشتر جهت معرفی خود و توانایی ها حضور داشتند و در این بین اطلاعات تخصصی نیز ارائه می شد.
ساپوآنلاین نیز با محصول ساپوچت در این جشنواره حضور داشت که موفق به دریافت جایزه نشد. همچنین تیم ما در اختتامیه این جشنواره حضور داشت.
با اینکه برگزارکننده گان تلاش زیادی برای برگزاری خوب، جذاب و مفید کرده بودند اما نقایصی نیز دیده می شد که امیدواریم در سال های آینده این نقایص نیز برطرف شود.
عدم ارائه نسخه چاپی از برنامه برگزاری، تغییر و عدم هماهنگی در ساعات اعلام شده، پذیرایی نه چندان مناسب و عدم استفاده بهینه از زمان از مهترین نقایص اختتامیه امسال بود.
ضمن آرزوی موفقیت برای برگزارکننده گان جشنواره به خصوص شایان شلیله و مهران احرام پوش گرامی که زحمات زیادی کشیدند، شما را دعوت به تماشای عکس هایی از اختتامیه و بخش های جنبی آن می کنیم.

تیم ساپو آنلاین