تبریک سال نو و یک خبر خوب
۱۱:۱۵ ، ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
از امروز تا 15 فروردین ماه 99 تخفیف روی پلان های ساپوچت قابل استفاده بوده و قیمت پلان های افزونه ساز تا اطلاع بعدی ثابت خواهند ماند.

تبریک سال نو و یک خبر خوب
کاربران گرامی، همراهان عزیز
سلام
در حالی به شروع سال 99 نزدیک می شویم که امسال با اتفاقات عجیب و ناگواری سپری شد و روزها را به کام همه ایرانیان تلخ کرد. شرایط اقتصادی خوبی نیزحاکم نبود و آشفته گی ها باعث شد اکثر کسب و کارها در موقعیت های سخت و بعضا بحرانی قرار گیرند ودر ماه های پایانی نیز شیوع ویروس کرونا به این شرایط دامن زد. کسب و کارهای اینترنتی نیز از این شرایط مصون نمانده و برخی کاملا تعطیل یا تا آستانه تعطیلی پیش رفتند. به نوبه خود آرزو میکنیم با شروع سال جدید شرایط بد و این تلخ کامی ها رو به کاستی رفته و روزهای خوبی در پیش روی مردم ایران قرار بگیرد.
فشارهای اقتصادی و افزایش هزینه بسیاری از کسب و کارها را مجبور به افزایش هزینه خدمات و محصولات خود می کند اما تیم ساپوآنلاین تصمیم گرفت قیمت خدمات و محصولات خود را ثابت نگه داشته و برای کمک به مشتریان وفادار خود تا %90 تخفیف برای پلان های محصول ساپوچت در نظر گرفته و پلان های افزونه ساز بدون تغییر در اختیار شما باشند.
از امروز تا 15 فروردین ماه 99 تخفیف روی پلان های ساپوچت قابل استفاده بوده و قیمت پلان های افزونه ساز تا اطلاع بعدی ثابت خواهند ماند. لازم به ذکر است همانند گذشته همچنان می توانید از پلان های رایگان هر دو محصول با امکانات محدودتر نسبت به پلان های دیگر نیز استفاده کنید. کافیست پس از ورود به پنل کاربری و انتخاب پلان مورد نظر در قسمت پیش فاکتور، کدتخفیف زیر را وارد کنید.
در ضمن در ایام تعطیلات می توانید از مطالب مفید وبسایت پارسی نوشت که شامل مطالب نوشته شده توسط تیم ساپوآنلاین است استفاده کنید.
مانند همیشه از طریق راه های ارتباطی، با افتخار راهنما و پاسخگوی سوالات شما گرامیان هستیم.

با احترام و آرزوی روزهای خوب
تیم ساپوآنلاین

کد تخفیف Noruz99